Mimoriadny oznam: Od dnes 13.10.2020 sa dočasne opäť pozastavuje činnosť v našom klube!!!

V tomto týždni, konkrétne od 15.10.2020 začínajú v SR platiť sprísnené opatrenia proti šíreniu COVID-19 (koronavírus), ktoré zásadným spôsobom ovplyvnia činnosť športových klubov.

Žiaľ, už od dnes 13.10.2020 prišlo do platnosti opatrenie o zhromažďovaní osôb, kde je nariadený zákaz zhromažďovania v počte nad 6 osôb. Táto skutočnosť jednoznačne ovplyvňuje plánovanie tréningového procesu pre hromadné športy ako je futbal a teda aj v našom klube.

 

Preto musíme opäť pristúpiť k dočasnému pozastaveniu akéhokoľvek zápasového i tréningového procesu ako aj účasť MFK Stará Turá na športových podujatiach až do odvolania.

 

V súčasnosti zatiaľ nedisponujeme usmernením zo strany športových zväzov a tak budeme pozorne sledovať vývoj situácie ako aj hľadať možnosti pre následné spustenie aspoň tréningového procesu v obmedzenom režime.   

Celá táto situácia nás mrzí a taktiež pribrzdí športový rozvoj i u našich futbalistov od najmladších po tých skúsenejších.

Avšak veríme, že spoločnými silami a podporou to zvládneme. Neostáva nám nič iné len čakať, byť zodpovední a tešiť sa, že čo najskôr nastane deň, kedy opäť všetci spoločne vybehneme na tréning, zápas alebo si len tak „zakopať“ voľne a bez obmedzení. 

 

Ďakujeme za pochopenie i podporu!